donderdag 17, vrijdag 18 en zaterdag 19 augustus 2023
Expositielocatie: Basischool MFA, Voorhof 1, Biggekerke
Mijn naam is Bertus Seinen, geboren in Wierden. Ik ben al van jongs af aan creatief bezig en na het volgen van de opleiding etaleur/decorateur aan de DEVA-vakschool in Almelo is dat steeds verder ontwikkeld, vandaar ook mijn beroep: etaleur.
Ik schilder veel met olieverf, meestal realistische stillevens. De onderwerpen fotografeer ik vaak zelf. De laatste jaren maak ik ook veel drieluikjes, drie kleine schilderijtjes (10x10cm) die een verhaal(tje) vertellen.
Sinds 2012 - nu ik gepensioneerd ben – heb ik samen met 13 andere kunstenaars een ruimte in de Kunstfabriek in Nijverdal. Ik heb reeds meerdere exposities hier in Nederland, maar ook in Duitsland en Oostenrijk gehad en ook deelgenomen aan een kunstenaars symposium in Pöchlarn. Meer van mijn werk is te zien op http://www.bertusseinen.nl
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Basischool MFA, Voorhof 1, Biggekerke
copyright © 2008 - 2023 Kunst aan de Kust Zoutelande, Meliskerke en Biggekerke